Wejście pierwsze, 23 lipca 1999, godz. 12.00
 
Maldunek 2
Meldunek 3

Już są pierwsi goście Mityngu. Wiadomo, przyjechali pociągami, autobusami PKS - samochodowcy zaczną zwalać się dopiero wieczorem, zaś posiadacze najznakomitszych maszyn przyjadą zapewne wówczas, gdy większość z nas będzie już podlana.

Dojechali Andrzej Trembaczowski z Lublina i Zdzisiek Ptaszyński z Bydgoszczy. temu drugiemu natychmiast zostały zaanektowane muszki, które wytwarza nałogowo. Aby czytelnikom dać pojęcie, z jakimi skarbami mieliśmy do czynienia (już nie mamy, bowiem pochowane są w szczelnie zamkniętych pudełkach) kilka egzemplarzy rzuciliśmy na skaner i prezentujemy wszystkim wyłącznie po to, aby skiśli z zazdrości.

Niedługo zjemy śniadanie, pójdziemy po piwo i będziemy skanowali mapę sztabową z interesującymi nas fragmentami Piławy i Dobrzycy. Będziemy jedli jajecznicę na kiełbasie, popijali piwo i słuchali Zdziśka, bowiem albowiem jest osobą, która doskonale zna miejscowe wody. Zapewne w miarę podlewania i w oczekiwaniu na następnych gości, ryby, o których będziemy gadali znacznie urosną, a jeszcze później nasze gawędy dotyczyć będą ryb, które mieliśmy na haku, a których nie udało nam się wyjąć.

Kolejny meldunek wydania specjalnego zaraz po tym, jak zeskanujemy mapki. Napiszemy trochę o Piławie i o Dobrzycy.

 

 

 

Z mityngowym pozdrowieniem

@fishing.pl!

 

 

 

 

 

 
All righs reserved, teksty, rysunki i zdjęcia powierzone przez autorów do publikacji wyłącznie na tych stronach intenetowych
Reklamy Krokus: System open source ERP - innowacyjna technologia: OpenERP to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu.