Warning: DOMDocument::loadHTML(): Opening and ending tag mismatch: p and font in Entity, line: 116 in /home/services/httpd/html/fishing-tygodnik/index.php on line 66

Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : font in Entity, line: 116 in /home/services/httpd/html/fishing-tygodnik/index.php on line 66
Nieregularnik Wędkarski

Oddajemy oczom czytelników 49 numer Nieregularnika. Tym razem nieco opóźniony, ale wreszcie zawisł.

Miłej lektury!

NR 49 - 5 GRUDNIA 2000
Wydawca: KROKUS sp. z o. o. oraz Zespół Rybiego Oka
ZDJĘCIE NUMERU:

 

A wyglądało to tak smakowicie...

Pstrąg

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich czytelników posiadających utrwalone na fotografiach swoje wędkarskie wyprawy. Zapraszamy też do wzięcia udziału w KONKURSIE na najciekawszy artykuł.
Nie narzucamy żadnej formy. Może to być opowiadanie, wspomnienie, opis wędkarskiej przygody, ocena sprzętu czy opis metody połowu. Słowem wszystko co wiąże się z szeroko pojmowanym wędkarstwem.
Przed Świętami Bożego Narodzenia w drodze publicznego głosowania na Forum Głównym wybierzemy zwycięzcę.
Autorzy najciekawszego artykułu oraz najładniejszej fotografii zostaną nagrodzen
i kompletami żyłek wędkarskich firmy SUFIX.
W konkursie biorą udział wszystkie zdjęcia i artykuły opublikowane od momentu reaktywowania NIEREGULARNIKA.

W NUMERZE:

 

Po apelach na forum wpadłem na pomysł żeby opisać i podzielić się z wami moimi doświadczeniami w produkcji woblerów. Są na tyle sprawdzone, że mogą się przydać każdemu, kto chciałby zacząć wyrób swoich przynęt.
Produkcja woblerów

 

Artur Banachowski opowiedział już jak dobierać sprzęt do warunków łowiska i poławianych ryb. Dziś pora na konkrety, czyli produkty godne polecenia.
Muchówki cz. II

 

Temat ogłoszonego na Forum przez Roberta Pastryka konkursu przypomniał mi o pewnej zimnej, jesiennej nocy i pewnej miętusowej zasiadce. Zaliczyłem wtedy lekcję pokory. Kolejny raz przekonałem się, że w wędkarstwie nic nie jest wiadome, nic nie jest określone raz i na zawsze, a wszystkie "mądrości" niewiele są warte. Są niczym, wobec przypadku. Los bywa przekorny i zwykle ta przekora losu bywa dotkliwa, choć... nie zawsze.
Traf

 
 
DONOSY:
 

Jacek Gnat informuje:

W niedzielę wybrałem się nad Wisłę w okolice ujścia Kamiennej. Niestety odcinek, który onegdaj polecałem w Gosinej ankietce to już tylko wspomnienie po długiej i głębokiej rynnie pozostał tylko niewielki strumyczek zasypany piachem z widocznym dnem. Postanowiłem odwiedzić przyujściowy odcinek Kamiennej. Woda jest tam fantastyczna, teren wygląda jak po bombardowaniu - wszędzie powalone drzewa większość to robota wiatru ale wiele wskazuje na działalność bobrów. Głębokie rynny i podmyty brzeg wskazują na sandaczowe stanowiska. Rzeczywiście mimo paskudnej pogody (deszcz i silny wiatr ze wschodu) przemoczonych butów, urwanych wielu gumek stwierdziłem że sandacze są. Widziałem uciekającą drobnicę, miałem kilka "puknięć", namierzyłem stado wielkich kleni. Generalnie jestem zadowolony poczekam na poprawę pogody i powalczę z okazami. Ciekawe, że mimo tak niesprzyjającej aury spotkałem wielu wędkarzy. Wśród przynęt króluje żywiec choć widziałem też amatorów lekkiego spławiczka. Wszyscy mówią że jest kiepsko z rybami, każdy też narzeka na niski stan wody.

WYDAWCA:
Krokus Sp. z o.o.
ul. Jaracza 76
90-251 Łódź, POLSKA
Telefon:
+48 42 678-15-90
+48 42 630-59-85
+48 42 639-84-12
Fax:
+48 42 678-15-99
E-Mail:
biuro@krokus.com.pl
office@krokus.com.pl

TYMCZASOWE KOLEGIUM REDAKCYJNE:
Sławek i Kama Bocheńscy
Radek Gościmski
Wojtek Górny
Piotrek Onikki-Górski
Michał Sopiński
Andrzej Trembaczowski

OPRAWA INTERNETOWA:
Maciek Jałkowski

PROJEKT
Janusz Dymidziuk

Š 1999-2000 Wszelkie prawa zastrzeżone dla Krokus Sp. z o.o.
Teksty, rysunki i zdjęcia powierzone przez autorów do publikacji wyłącznie na tych stronach internetowych
.

 

 
Reklamy Krokus: Czy interesuje Cię bezpłatny system ERP? Tu znajdziesz nieco porad na temat Instalacji i konfiguracji Odoo (OpenERP) powinny one pomóc Ci go zainstalować i przetestować na własnym serwerze.