Numer ten nie ukazałby się bez ogromnego wkładu pracy ze strony naszego kolegi Andrzeja Trembaczowskiego. Wielkie dzięki Andrzeju!

NR 51 - 1 LUTEGO 2001
Wydawca: KROKUS sp. z o. o. oraz Zespół Rybiego Oka
ZDJĘCIE NUMERU:

 

Foto. Andrzej Trembaczowski

Zapraszamy do współpracy wszystkich czytelników posiadających utrwalone na fotografiach swoje wędkarskie wyprawy. Zapraszamy też do wzięcia udziału w KONKURSIE na najciekawszy artykuł.
Nie narzucamy żadnej formy. Może to być opowiadanie, wspomnienie, opis wę- dkarskiej przygody, ocena sprzętu czy opis metody połowu. Słowem wszystko co wiąże się z szeroko pojmowanym wędkarstwem.
Pierwotnie, planowaliśmy zakończyć konkurs przed Świętami Bożego Narodzenia, jednakże wobec "martwego" wędkarsko sezonu przesunęliśmy termin nadsyłania prac na koniec stycznia. Zgodnie z obietnicą, w drodze publicznego głosowania na Forum Głównym, wybieramy zwycięzcę.
Autorzy najciekawszego artykułu oraz najładniejszej fotografii zostaną nagrodzen
i kompletami żyłek wędkarskich firmy SUFIX.
W konkursie biorą udział wszystkie zdjęcia i artykuły opublikowane od momentu reaktywowania NIEREGULARNIKA.

W NUMERZE:

 

Wiartel. To specłowisko PZW wzbudza emocje. Możliwość spotkania z wielkim szczupakiem czy okoniem zachęca, wieść o dokonywanych tam odłowach sieciowych odstrasza. Czy warto na Wiartel? O tym pisze Radek Gościmski.

 

Koniec roku 2000 był wydarzeniem. Przełom wieków, przełom tysiącleci, a przede wszystkim okazja do dobrej zabawy. Dla Andrzeja Trembaczowskiego była to inauguracja pstrągowego sezonu.

 

Tradycją Spotkań Wędkujących Internautów stają się rozmaite potrawy. W Brajnikach była "wołowina w piwie". W Karlinie... Kolejne sekrety kulinarnej sztuki zdradza Piotrek Onikki-Górski.

 

Marzą nam się dalekie podróże, łowy w dziewiczych rzekach. Do tego potrzeba przede wszystkim odwagi. Na taką wyprawę wyruszył Dariusz Hańczarek, a my, czytając jego relację, możemy tylko wyobrażać sobie to, co przeżył i to, jak tam jest naprawdę. I zazdrościć! Albo... pojechać i przeżyć to wszystko samemu. Dobrze, że są jeszcze gdzieś w świecie takie miejsca... Kamczatka- cd.

 

WYDAWCA:
Krokus Sp. z o.o.
ul. Jaracza 76
90-251 Łódź, POLSKA
Telefon:
+48 42 678-15-90
+48 42 630-59-85
+48 42 639-84-12
Fax:
+48 42 678-15-99
E-Mail:
biuro@krokus.com.pl
office@krokus.com.pl

TYMCZASOWE KOLEGIUM REDAKCYJNE:
Radek Gościmski
Wojtek Górny
Piotrek Onikki-Górski
Andrzej Trembaczowski

OPRAWA INTERNETOWA:
Maciek Jałkowski

PROJEKT
Janusz Dymidziuk

Š1999-2000 Wszelkie prawa zastrzeżone dla Krokus Sp. z o.o.
Teksty, rysunki i zdjęcia powierzone przez autorów do publikacji wyłącznie na tych stronach internetowych
.
Reklamy Krokus: DTP